CONTACT


MONEY TRANSFERS

Elektroniczne przekazy dolarów na rachunki bankowe

Transakcje do Polski i Europy wschodniej, oraz zlecenia gotówkowe dostarczane do odbiorcy.

Kiedy Twoi najbliźsi liczą na Ciebie, tak też ty możesz liczyć na najbezpieczniejsze w dzisiejszych czasach licencjowaną agencję ANNA & MIKE, INC., która jest autoryzowanym dilerem PKO, jak i również U.S. MONEY EXPRESS, gdzie przesyłane są komputerowo dolary na konto, czy też do rąk odbiorcy. W naszej agencji znajdziesz najdogodniejsze ceny, które usatysfakcjonują każdego. Za naszym pośrednictwem wyślesz przekaz pieniężny, pewnie, szybko i z gwarancją do każdego zakątka w Polsce, jak i również do Europy Wschodniej.

Nasza fachowość, doświadczenie i zaufanie zjednuje nam trwałych przyjaciół w interesie bo jesteśmy twoim doradcą i przyjacielem. Zadowolony klient jest najlepszym tego dowodem, więc po co zwlekać, przyjdź wysłać pieniądze najbliższym w Polsce, bo oni liczą na ciebie i na twoją pomoc.

Wszystkie potrzebne informacje na temat przekazów pieniężnych udzieli państwu ANNA lub MIKE pod numerem telefonu 1-954-943 - 9099 lub po prostu odwiedź nas pod adresem : 480 S.W 12 AVE ( S. Andrews Ave), Suite 104 POMPANO BEACH, FL. 33069

apple
itaka
lot
LUFTHANSA