KONTAKT


NOTARIUSZ / APOSTILLE

USŁUGI NOTARIALNE ORAZ SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW I WIELE INNYCH PROFESIONALNYCH USŁUG

Czy wiesz jak powinien wyglądać twój dokument sporządzony notarialnie? Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz jak do tego podejść, więc nie czekaj i przyjdż lub zadzwoń do naszego biura, które zawsze służy pomocą dla wszyskich, którzy mają problemy językowe i nie tylko.

U nas znajdziesz rozwiązanie twoich kłopotów dotyczących dokumentów sporządzonych notarialnie, ponieważ tu znajdziesz najskuteczniejsze tłumaczenie świadectw, metryk urodzinowych, akt małżeństw, czy wyroków sądowych o rozwód oczywiście z poświadczeniem notarialnym.

Poświadczamy wiarygodność podpisόw, zgodności fotokopii z orginałem, pomoc w wypełnianiu druków na obywatelstwo, czy zieloną kartę, pełnomocnictwa pisane do dokonania odpowiedniej czynności w Polsce, a także spożądzanie testamentόw i udzielanie ślubów.

Udzielanie także porad w trudnuch okolicznościach życia, informujemy i pomagamy nowoprzybyłym w ich kłopotach i wiele innych prywatnych dorad. Zrobimy wszystko żeby nie zawieść waszego zaufania. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych fachowych porad i usług notarialnych.

Po wszelkie informacje proszę się kontaktować
pod nr. telefonu: 1-954-943-9099

L1
L2
L3
L4